Jak poradzić sobie z rozstępami ?

Paski na skórze. Rozstępy wielu myli pomarańczowy ze skórą, głównie dlatego, że na tych samych częściach ciała, głównie na brzuchu, udach, pośladkach lub w klatce piersiowej pojawiają się. Ale podczas gdy cellulit to komórki tłuszczowe zapalenie uchyłków powierzchni skóry, rozstępy głównie na rozciąganie, zwykle nazywane rozstępy.

Gwałtowne przybieranie na wadze powoduje powstawanie rozstępów

Rozstępy na rozciąganie prostopadle do kierunku fioletowe lub czerwone paski, które później, Pearl żonaty białego koloru znikają. Paski, zazwyczaj dużej masy ciała i utrata masy ciała po, może dlatego, że ciąża jest wynikiem, lub jeśli coś jest zbyt intensywnie kontynuował .

Przyczyną jest fakt, że w podskórnej tkance łącznej, nie może przy tym wzrost stawki jako wierzchniej warstwy skóry, dlatego pęknięcia lub przerwy. Przy słabości tkanki łącznej w siedzący tryb życia i złe odżywianie również rosnąć, ale, niestety, genetyczne zróżnicowanie oraz negatywnie wpływają na proces. Więc jeśli czyjaś mama, też się męczyłem z tym zjawiskiem, o wiele lepiej zwrócić uwagę na profilaktykę. http://tastygro.info/

Jest to problem, ponieważ, jak i cellulit – głównie do kobiet wpływa, a tkanka kobiet jest znacznie słabszy w strukturę, ponieważ tylko w tym przypadku może dostosować się do ciąży.

(Zastanawiam się jednak, że rozstępy u mężczyzn częściej niż cellulit, szczególnie w kulturystyce w zaskakująco szybki wzrost mięśni z powodu .) To dobrze, aby wiedzieć, że ścieczenie skóry i rozstępów przy tworzeniu nadnerczy nadczynność lub sterydy przez zbyt długi udało się wziąć do może również odnosić.

Co możemy zrobić  aby zapobiegać rozstępom?

Aby uniknąć szybkiego zmniejszenia masy ciała i odzyskiwania masy ciała, dieta jo-jo. To dotyczy nie tylko skóry, ale i zdolności adaptacyjnych organizacji jest aktualne. Ciąża od samego początku użytkowania elastyczności produktów, które zwiększają skóry, i jak daleko, jak można, zatrzymać tłuszczu.

W okresie dojrzewania, gdy nagle wzrost lub wzrost masy ciała może również przyzwyczaiła go do nastolatka produkty skóry jest zastosowanie. Dobrze napina i nawilża skórę, masło orzechowe, olej lniany, jagody, olej (jakaś podstawowa masło lub balsam do ciała do mieszanki, zaleca się używać).

Diety warto również zwrócić uwagę na zaznaczony okresy, wyraźny w dzień 2-3 litry płynów (najlepiej wody). Świeże i najlepiej surowe warzywa i owoce o wysokiej zawartości przeciwutleniaczy, ponieważ pomagają one świeżość skóry zdrowe, ale to dobry efekt nawet w bogatych nasiona, jaja, wątroba i krzemu, które zawierają pełnoziarniste produkty zbożowe, owoce morza.

Ciepła i zimna zmianie wanna napina skórę i poprawia krążenie krwi. Profesjonalne zabiegi, Ważne jest, aby zrozumieć, że różne produkty nie znikną całkowicie rozstępy, po prostu światło wybielanie metody mogą być stosowane (w przeciwnym razie, z czasem to przyjdzie) i zapobieganie dużą rolę. Jednakże, istnieją profesjonalne zabiegi, które pasują do już utworzonej pasma jest bardziej efektywne w celu zmniejszenia.

W aromaterapii przechyły nadwozia platerowane, mikro-dermabrazja i mezoterapia oprócz najbardziej skuteczne leczenie laserowe, które jest bardziej skuteczne, im młodszy rozstępy. Świeży, delikatny, powierzchnia rozstępów, lepiej reagują na leczenie, niż starsze i głębiej w paseczki.

Jak już, że rozstępy nie mogą być całkowicie usunięte, leczenie seria paski , i rozstępy pod tkanką w cele. Promień lasera, aby osiągnąć włókien kolagenowych kształtowanie promocja i kapilarnej kary. Wszystko to znacznie, od 60 do 80 procent mogą poprawić stan skóry, co z pewnością znaczące zmiany.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *